LUKUJÄRJESTYS 2018-2019

Lukukausi alkaa 20.8.2018

Tanssiopisto pidättää oikeuden lukujärjestyksen muutoksiin. 

ilmoittautumislinkki  yhteys on SSL salattu

 

Riihimäki

Maanantai

16.45-18.00    Nykytanssi/jazz nuoriso (keski-jatko) (Anni-Maija Pihlaja), HUOM aloitus 27.8.!
18.00-19.00    Nykytanssi 9-11 v (Anni-Maija Pihlaja), HUOM aloitus 27.8.!
19.00-20.15    Aikuisbaletti (Anni-Maija Pihlaja), HUOM aloitus 27.8.!

Tiistai

17.00-17.45    Lastentanssi II-III 4 ja 5 v (Maiju Milad)
17.45-18.30    Baletin ja nykytanssin valmistavat opinnot I, 6 ja 7 v (Maiju Milad)
18.30-19.30    Baletti II 9-11 v (Maiju Milad)

Keskiviikko  

17.15-18.00    Lastentanssi III 5-6 v (Anni-Maija Pihlaja) HUOM aloitus 29.8.!
18.00-19.00    Baletti I-II 7-9 v (Anni-Maija Pihlaja) HUOM aloitus 29.8.!
19.00-20.00    Nykytanssi/jazz nuoriso (Anni-Maija Pihlaja) HUOM aloitus 29.8.!
20.00-21.15    Nykytanssi/Jazz aikuiset (keski) (Anni-Maija Pihlaja) HUOM aloitus 29.8.!

Torstai

16.30-18.00    Baletti VII 13-15 v (Noora Kuurne)
18.00-19.15    Baletti IV 11-12 v (Noora Kuurne)
19.15-20.30    Baletti, repertuaari yli 15 v (luokat IX ja X) (Noora Kuurne)

Perjantai

15.30-16.30    Baletti II 9-11 v (Noora Kuurne)
16.30-17.45    Baletti VII 13-15 v (Noora Kuurne)
17.45-18.45    Baletti IV 11-12 v (Noora Kuurne)

 

LOPPI

Maanantai

16.00-17.15    Baletti V 12-14 v (Maiju Milad)
17.15-17.45    Lastentanssi I 3- 4 v (Maiju Milad) TÄYNNÄ!
17.45-18.30    Lastentanssi III 5-6 v (Maiju Milad)
18.30-19.30    Baletti III 9-11 v (Maiju Milad)

Tiistai

16.00-17.15    Baletti VIII 14-16 v (Virve Olsson)
17.15-18.45    Baletti IX-X 15-18 v (Virve Olsson)
18.45-20.15    Baletti X 17-20 v (Virve Olsson)

Keskiviikko

16.00-17.00    Baletti III 9-11 v (Maiju Milad)
17.00-18.00    Baletin ja nykytanssin valmistavat opinnot I-II 7-8 v (Maiju Milad)
18.00-19.15    Baletti V 12-14 v (Maiju Milad)
19.15-20.30    Mammabaletti (Maiju Milad)

Torstai

16.00-17.30    Nykytanssi/jazz 14-18 v (Sini Mäenpää)
17.30-18.30    Nykytanssi/Jazz 9-11 v (Sini Mäenpää)
18.30-19.30    Nykytanssi/jazz 12-14 v (Sini Mäenpää)
19.30-20.45    Nykytanssin koreografia työpaja yli 16 v, syventävien opintojen oppilaille 7.1. alkaen (Sini Mäenpää)

Perjantai

16.00-17.30    Baletti VIII 14-16 v (Virve Olsson)
17.30-19.00    Baletti IX-X 15-18v (Virve Olsson)
19.00-20.15    Pähkinänsärkijä repertuaari (Virve Olsson)


Läyliäinen

Tiistai

16.00-17.00 Baletti II 8-10 v (Riitta Joutsi-Hänninen)
17.00-17.45 Valmistavat opinnot I 6-7 v (Riitta Joutsi-Hänninen)
17.45-18.30 Lastentanssi II 4-5 v (Riitta Joutsi-Hänninen) TÄYNNÄ!


Launonen

Torstai

17.00-17.45    Lastentanssi II-III 4-6 v (Riitta Joutsi-Hänninen), HUOM aloitus 30.8.!
17.45-18.30    Valmistavat opinnot II 7-8 v (Riitta Joutsi-Hänninen) HUOM aloitus 30.8.!

Muutokset mahdollisia