LUKUJÄRJESTYS 2018-2019

Lukukausi alkaa 20.8.2018

Tanssiopisto pidättää oikeuden lukujärjestyksen muutoksiin. 

ilmoittautumislinkki  yhteys on SSL salattu

 

Riihimäki

Maanantai
16.15-17.30    Nykytanssi/jazz nuoriso (keski-jatko) (Laura Yrttimaa)
17.30-18.30    Baletin ja nykytanssin valmistavat opinnot II, 7-8 v (Laura Yrttimaa)
18.30-19.30    Nykytanssi 9-11 v (Laura Yrttimaa)
19.30-20.45    Aikuisbaletti (Laura Yrttimaa)

Tiistai
17.00-17.45    Lastentanssi I-II 4-5 v (Maiju Milad)

17.45-18.30    Baletin ja nykytanssin valmistavat opinnot I, 6-7 v (Maiju Milad)
18.30-19.30    Baletti II 9-11 v (Maiju Milad)

Keskiviikko  
17.00-17.45    Lastentanssi III 5-6 v (Laura Yrttimaa)
17.45-18.45    Baletti I-II 8-10 v  (Laura Yrttimaa)
18.45-20.00    Nykytanssi/jazz nuoriso (keskitaso) (Laura Yrttimaa)
20.00-21.00    Nykytanssi/Jazz aikuiset (alkeet-keski) (Laura Yrttimaa)

Torstai
16.30-18.00    Baletti VII 13-15 v (Noora Kuurne)
18.00-19.15    Baletti IV 11-12 v (Noora Kuurne)
19.15-20.30    Baletti, repertuaari yli 15 v (luokat IX ja X) (Noora Kuurne)

Perjantai
15.30-16.30    Baletti II 9-11 v (Noora Kuurne)
16.30-17.45    Baletti VII 13-15 v (Noora Kuurne)
17.45-18.45    Baletti IV 11-12 v (Noora Kuurne)

 

LOPPI

Maanantai
16.00-17.15    Baletti V 12-14 v (Maiju Milad)
17.15-17.45    Lastentanssi I 3- 4 v (Maiju Milad)
17.45-18.30    Lastentanssi III 5-6 v (Maiju Milad)
18.30-19.30    Baletti III 9-11 v (Maiju Milad)

Tiistai
16.00-17.15    Baletti VIII 14-16 v (Virve Olsson)
17.15-18.45    Baletti IX-X 15-18 v (Virve Olsson)
18.45-20.15    Baletti X 17-20 v (Virve Olsson)

Keskiviikko
16.00-17.00    Baletti III 9-11 v (Maiju Milad)
17.00-18.00    Baletin ja nykytanssin valmistavat opinnot I-II 7-8 v (Maiju Milad)
18.00-19.15    Baletti V 12-14 v (Maiju Milad)
19.15-20.30    Mammabaletti (Maiju Milad)

Torstai
16.00-17.30    Nykytanssi/jazz 14-18 v (Sini Mäenpää)
17.30-18.30    Nykytanssi/Jazz 9-11 v (Sini Mäenpää)
18.30-19.30    Nykytanssi/jazz 12-14 v (Sini Mäenpää)

Perjantai
16.00-17.30    Baletti VIII 14-16 v (Virve Olsson)
17.30-19.00    Baletti IX-X 16-18v (Virve Olsson)
19.00-20.15    Pähkinänsärkijä repertuaari (Virve Olsson)


Läyliäinen

Tiistai
17.00-17.45    Lastentanssi II 4-5 v (Maiju Milad)
17.45-18.30    Valmistavat opinnot I 6-7 v (Maiju Milad)
18.30-19.30    Baletti II 8-10 v (Maiju Milad)


Launonen

Torstai
17.00-17.45    Lastentanssi II-III 4-6 v
17.45-18.30    Valmistavat opinnot II 7-8 v
18.30-19.30    Baletti II 9-11 v


Oitti

Maanantai
17.00-17.45    Lastentanssi II 5-6 v (Tuulikki Pohjola)
17.45-18.30    Baletin ja nykytanssin valmistavat opinnot II 7-9 v (Tuulikki Pohjola)
18.30-19.30    Dance mix 9-11 v (Tuulikki Pohjola)

Muutokset mahdollisia