LUKUJÄRJESTYS 2017-2018

Lukukausi alkaa 21.8.2017

RIIHIMÄKI

Maanantai

16.45-17.45    Nykytanssi 8-10 v  (Laura Yrttimaa)
17.45-18.30    Baletin ja nykytanssin valmistavat opinnot 6-7 v    (Laura Yrttimaa)
18.30-19.45    Nykytanssi/Jazz- 14-16 v  (Laura Yrttimaa)
19.45-20.45    Aikuisbaletti alkeet(Laura Yrttimaa)

Keskiviikko

17.00-18.15    Baletti VI 13-14 v (Laura Yrttimaa)
18.15-19.00    Lastentanssi 4-5 v (Laura Yrttimaa)
19.00-20.30    Baletti jatko aikuiset/17-20 v 60 min + Repertuaari ja point 30 min (Laura Yrttimaa)

Torstai  
        
16.45-18.00    Baletti VI 13-14 v  (Noora Kuurne)
18.00-19.00    Baletti III 9-11 v  (Noora Kuurne)
19.00-20.15    Baletti IX 15-17v, repertuaari  (Noora Kuurne)

Perjantai

17.00-17.30    Lastentanssi I 3-4 v  (Maiju Milad)
17.30-18.30    Baletti I 8-10 v  (Maiju Milad)


LOPPI

Maanantai

16-17.15           Baletti IV 11-13 v  (Maiju Milad)
17.15-18.00    Lastentanssi II 4-5 v  (Maiju Milad)
18.00-19.00    Baletti II 8-10 v  (Maiju Milad)
19.00-20.15    Mammabaletti/ Aikuisbaletti alkeet  (Maiju Milad)

Tiistai

14.30-15.15    Patrol, poikien iltapäiväryhmä   (Laura Yrttimaa)

15.15-16.15 Tyttöjen iltapäiväryhmä (Laura Yrttimaa)
16.15-17.45    Baletti VII 13-14 v   ( Virve Olsson)
17.45-19.00    Baletti IX 15-17 v   ( Virve Olsson)
19.00-20.30    Baletti X 17-20 v   ( Virve Olsson)

Keskiviikko

16.00-17.00     Baletti IV 11-13 v   (Katarina Teperi)
17.00-17.45    Lastentanssi III 5-6 v  (Katarina Teperi)
17.45-18.45    Baletti I 7-9 v (Katarina Teperi)

Torstai

16.15-17.30.   Nykytanssi V-VI 13-15 v   (Sini Mäenpää)
17.30-18.30.   Nykytanssi II-III 9-11 v   (Sini Mäenpää)
18.30-19.45    Nykytanssi IX-X 17-20 v (Sini Mäenpää)

Perjantai

16.00-17.15    Baletti VII 13-14 v  (Virve Olsson)
17.15-18.45    Baletti IX 15-17 v  (Virve Olsson)
18.45-20.15    Baletti X 17-20 v  (Virve Olsson)


LAUNONEN

Tiistai

17.00-17.45    Lastentanssi I 4-5 v   (Laura Yrttimaa)
17.45-18.30    Baletin ja nykytanssin valmistavat opinnot 6-7 v   (Laura Yrttimaa)
18.30-19.30    Baletti 8-10 v   (Laura Yrttimaa)


LÄYLIÄINEN

Tiistai

17.00-17.30    Lastentanssi I 3-4 v  (Maiju Milad)
17.30-18.15    Lastentanssi III 5-6 v  (Maiju Milad)
18.15-19.15    Baletti I 7-9 v  (Maiju Milad)


OITTI

Tiistai

17.00-17.40    Lastentanssi I 4-5 v   (Tuulikki Pohjola)
17.45-18.30    Baletti alkeet/I 6-8 v   (Tuulikki Pohjola)


RYTTYLÄ

Keskiviikko

18.15-19.15    Baletti 9-11 v   (Maiju Milad)

Torstai    

16.30-17.30    Nykytanssi 8-10 v   (Laura Yrttimaa)
17.30-18.15    Lastentanssi III 5-6 v   (Laura Yrttimaa)
18.15-19.00    Baletti I 7-9 v   (Laura Yrttimaa)